Reštaurácia Palatín

Prevádzka zrušená

Využite naše služby v novootvorenom rodinnom podniku Koliba na vršku v Bytči

www.navrsku.sk  0910 529 909

Svadba v Bytči pri sobášnom paláci

 

Svadba – najkrajši deň v živote dvoch ľudí, ktorý si zaslúži pozornosť. Prežite ho s Vašimi blízkymi na mieste, kde postavil Juraj Thurzo svojim dcéram nádherný Sobášny palác. Svadba v Bytči nemôže byť nikde inde krajšia, ako na Bytčianskom zámku v PALATÍNE.

Výnimočné prostredie nielen samotnej reštaurácie, ale aj celého areálu s obľubou vyhľadávajú páry na organizovanie svadieb. Využite naše gastronomické služby priamo u nás, alebo v sobášnom paláci, ktorý je súčasťou areálu Bytčianskeho zámku v bezprostrednej blízkosti reštaurácie PALATÍN.

Pridanou hodnotou reštaurácie je krásna terasa s priamim prepojením  na ktorej Vám v letných mesiacoch počas svadby radi ogrilujeme rôzne špeciality. Je jedno, pre ktoré priestory sa rozhodnete, Vášmu dňu dodajú určite tú správnu a výnimočnú atmosféru umocnenú kvalitným jedlom a výborným vínom

Svadobné menu Vám radi zostavíme podľa Vašich požiadaviek, alebo si môžete vybrať z našej kreatívnej ponuky, ktorú stále dopĺňame a prispôsobujeme trendom.
Množstvo  svadobných hostín organizovaných v našej reštaurácii alebo formou cateringu nás posúva na úroveň profesionálov, ktorí sú ochotní vyhovieť Vašim požiadavkám a predstavám. Nenechajte nič na náhodu a zverte svoje predstavy a priania do našich rúk.

Civilný sobáš – sobášny palác

Sobášny palác Vám je k dispozícii aj pre zorganizovanie civilného obradu. Pre cirkevný obrad môžete využiť katolícky kostol na námestí vzdialený len 200m od reštaurácie. Aj to sú dôvody prečo si vybrať práve areál bytčianskeho zámku a stráviť tak celý svadobný deň na jednom mieste,  priamo u nás v reštaurácii Palatín.

Doplnkové služby:

Radi Vám ochotne pomôžeme pri kompletnom organizovaní svadby a zabezpečíme pre Vás nasledovné služby:

kameramana, DJ, starejšieho, fotografa, ubytovanie v blízkom okolí, bezplatný odvoz hostí v rámci mesta, pečenie koláčov a torty, profesionálnu svadobnú výzdobu so živými kvetmi, menovky, svadobné menu na stoly, návleky na stoličky a pod.
Prenájom luxuných automobilov podľa dohodnutých podmienok:

 

  • BMW X5 – čierna farba
  • VW Bus – bielej farby – 9 miestne